Logo

PRODAVAM PEUGEOT SPEEDFIGHT 1

Број на оглас: 2590784 | Објавен на: 17.03.2018, 19:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam peugeot speedfight 1 50cc 98god so vozdusno ladenje vo dobra sostojba pali vozi

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач