Logo

Audi A3

Број на оглас: 2591478 | Објавен на: 18.02.2018, 11:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 1997

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: По Договор
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava audi a3 1.8 benz 125ks klima 15 alu reg plin dizni zamena samo so bmw e46 benz

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач