Logo

Велосипед од Швајцарија !!

Број на оглас: 2591601 | Објавен на: 18.08.2018, 08:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Велосипедот е со 18 БРЗИНИ И СО ВГРАДЕНО ДИНАМО СШ ХАЛОГЕНА СИЈАЛИЦА,

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 petre

Потврден огласувач