Logo

Mercedes E220 obicen dizel

Број на оглас: 2591929 | Објавен на: 13.07.2019, 08:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 220

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 1.999 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


So ful oprema staklo ima i zelen karton cela godina aluminski bandasi

  Пробиштип

Прати Е-Маил

  Dejan

Потврден огласувач