Logo

ИЗДАВАМ ЕДНОКРЕВЕТНИ СОБИ ЗА СТУДЕНТКИ

Број на оглас: 2591970 | Објавен на: 23.06.2018, 09:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 15 m²

Греење: Струја

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


-во центар (исаро)
-кујна
-купатило
-посебен влез
-приземје
-безплатен интернет
-тивко место за учење
-капацитетот е 3 соби (еднокреветни) значи нема гужва
-напомена: ИМАМЕ САМО ЕДНА СОБА СЛОБОДНА

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Aleksandar Kolev