Logo

PEUGEOT 1007 14hdi

Број на оглас: 2592152 | Објавен на: 20.03.2019, 10:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 1007

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Registriraba cela godina
Km 105000
Abs
Airbeg x 4
Klima
Radio cd mp4
Vnatresnost ocuvana
TEL.078222172 078222172 078222172 078222172 078222172

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 v

Потврден огласувач