Logo

fotokopir vo boja

Број на оглас: 2592648 | Објавен на: 29.06.2018, 20:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 320 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Вид на оглас: Се продава


fotokopir,pecatar vo boja xerox docucolor 3535 vo ispravna sostojba so ful boi,cena po dogovor

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Mis