Logo

Pajero

Број на оглас: 2592662 | Објавен на: 21.10.2017, 16:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Pajero

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2018

Сила на моторот: 116 kw / 158 ks

Цена: 4.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


4x4 vo funkcija bez nikakva mana pali vozi

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 afrodita

Потврден огласувач