Logo

Audi A4 Delovi

Број на оглас: 2592695 | Објавен на: 20.05.2020, 10:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 82 kw / 111 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za audi a4 1.6 1.8 1.9 2.5
Info 076-790-901

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач