Logo

Audi A4 1.8 Delovi

Број на оглас: 2592723 | Објавен на: 06.07.2020, 19:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat delovi za Audi A4 1.8 benzin
Al bandasi 16ki

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач