Logo

Membranska pumpa za technosti na kompresor

Број на оглас: 2593389 | Објавен на: 01.08.2020, 21:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Pumpata e so dve membrani i raboti na kompresor a vlez i izlez se 1 col

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 ------

Потврден огласувач