1 / 1
Se prodava plac vo Delcevo
1 €
Цената не е фиксна
12.09.2021 08:37

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2918 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo centarot na Delcevo so objekt 115 m2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Marinela
Потврден огласувач
070319571
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам