Logo

Градежно земјиште кај хотел САЛИДА

Број на оглас: 2593765 | Објавен на: 04.08.2020, 07:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 9301 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива – градежно земјиште со вкупна површина од 9301 м2 во Прилеп кај хотелот САЛИДА.
Контакт: Атанас – моб. 075/451-972

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Атанас

Потврден огласувач