Logo

Градежно земјиште наспроти цигарната фабрика во Прилеп

Број на оглас: 2593770 | Објавен на: 23.11.2020, 07:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4944 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава градежно неизградено земјиште маркица - мало стопанство со вкупна површина од 4944 м2 запишано на имотен лист. Истото се наоѓа наспроти новата цигарна фабрика во Прилеп.
Контакт: Атанас – моб. 075/451-972

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Атанас

Потврден огласувач