Logo

poloven rebrast kais so zategaci

Број на оглас: 2593814 | Објавен на: 16.08.2018, 22:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava poloven rebrast kais so zategaci za reno espace 2.2 dci cena 2 500 denari.
tel. 079 292 779

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач