Logo

ELEKTRICAR NA POVIK 079-209-897 електричар,majstor ПРИЛЕП

Број на оглас: 2593844 | Објавен на: 11.12.2017, 07:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Вид на оглас: Се продава


МОНТАЖА И ПРОДАЖБА
Соларни термо колектори
Комплетот содржи:
-Инокс Бољер од внатре и надвор
-Електроника
-Електромагнетен вентил
-Тросолојна бакарна цевка
-Инокс постоље за бољер
-Грејач за бољер
Исто вршиме и инсталација на соларни панели од затворен систем
-инсталација на водовод,одвод,инсталација на туш кабини
-инсталација на котли на пелети,котли на дрва
-парно греење инсталација на бакар,алупласт монтираме сите видови на радијатори алуминиумски или челични гусени
КОНТАКТ ТЕЛ:078-910-262 ЗДРАВКО

Почитувани, следниве квалитетни услуги од областа на електриката:
• ПРОЕКТИРАЊЕ НА ЕЛЕКТРИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ, изведба на нови ел. инсталации, монтажа на доводни кабли,FTP или мрежни кабли,RGB кабли домофони, разводни ормари и, проверка и поправка на инсталации,
• ЗАМЕНА НА СТАРИТЕ РАЗВОДНИ ТАБЛИ, монтажа на нови разводни табли со автоматски осигурувачи и FID склопки,
• МОНТАЖА И ПОПРАВКА НА ЕЛЕКТРИЧНИТЕ АПАРАТИ ВО ДОМАЌИНСТВОТО, поправка на бојлери,индикатори, шпорети, термо печки, калолифери, тајфуни,телевизори, електромотори, хидрофори и др. апарати,
• МОНТАЖА НА ОСВЕТЛЕНИЕ,растери, халогени, лед, лед траки и штедливи сијалици,
• ИСЧИСТЕТЕ ГО БИГОРОТ ОД ВАШИТЕ БОЈЛЕРИ продолжете го нивниот животен век, заштедете електрична енергија и намалете ја можноста за дефект во зимскиот период,
РАБОТИМЕ ВО ПРИЛЕП И ОКОЛИНАТА НА ПРИЛЕП
СО ГАРАНЦИЈА ЗА СРАБОТЕНОТО !!!!!!!
КОНТАКТ ТЕЛ:079-209-897 АЛЕКСАНДАР

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач