Logo

Инвертаза Храна за Пчели

Број на оглас: 2593927 | Објавен на: 12.04.2018, 09:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Вид на оглас: Се продава


Идеална прихрана за пролетно и есенска прихрана на пчели
Стандард
Стимулативна
Витаминска
Цената е за килограм

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 dragan