Logo

Стан болнички комплекс зграда (3 ортаци)

Број на оглас: 2595196 | Објавен на: 16.01.2019, 11:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 55 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2014

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Болнички Комплекс

Цена: 38.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот е нов,многу малку користен... зградата е одлично градена со термо и звучна изолациа... пластична дограма , и опремено купатило... Има 2 застаклени тераси ! Можност за преградување на уште една мала спална !

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ENHELEJA

Потврден огласувач