Logo

Kufer od brendot Ricardo Beverly hills

Број на оглас: 2595334 | Објавен на: 23.03.2018, 21:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Предмети за патување

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kufer od brendot Ricardo Beverly hills vo odlicna sostojba.Kuferot e koristen samo nekolku pati.Informacii na telefon 072 232 793

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Zoran Pensov