Logo

HAMACHI FIGTER RS 50cc 4300km kako nov

Број на оглас: 2595594 | Објавен на: 28.11.2018, 17:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


HAMACHI FIGTER RS 50cc 4takten pominati 5500km SO ALU BANDASI
2015godina proizvodstvo registriran i plateno osiguruvanje do juli 2019g
mala potrosuvacka 3L na 100km

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Борче

Потврден огласувач