Logo

DRVENI NASTRESNICI ZA TERASI DVOROVI

Број на оглас: 2595738 | Објавен на: 25.04.2018, 00:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од дрво

Вид на оглас: Се продава


IZRABOTUVAME RAZNI FORMI NA NASTRESNICI I LETNIKOVCI , PERGOLI i Ogradi..info na telefoni 076277155~078264545

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  Profesional- K&M..