Logo

IZDAVAM DVOSOBEN STAN 65M2 KISELA VODA

Број на оглас: 2596357 | Објавен на: 20.09.2018, 09:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 65 m²

Греење: Централно

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 1993

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Запад

Адреса: SKOPJE

Цена: 200 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964 ;078560823

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Irena

Потврден огласувач