Logo

Masa 135×60 KAKO NOVA

Број на оглас: 2596936 | Објавен на: 11.06.2018, 10:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Masata e od masivno drvo bez nikakvi ostetuvanja kako nova.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач