Logo

opel zafira

Број на оглас: 2597696 | Објавен на: 03.04.2019, 18:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e v odlicna sostojba.moze da se vidi vo sekoe vreme registracija do 19 06 2019

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач