Logo

BMW 320D 150ps -02

Број на оглас: 2597790 | Објавен на: 12.12.2017, 13:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 3.750 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava bmw 320d 150 ps 2002 god...
Kolata e registriran do 3 mesec 2018, kolata e vo dobra sostojba...
Od oprema poseduva:
Climatronic
Asc
El stakla
El retrovizori
Maglenki
Clima foli
16alu felgi so 4 novi zimski gumi i dr.
Kolata moze da se vidi i proba vonsekoe vreme...
Moze zamena, za zamena druga cena!!!

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Bizi

Потврден огласувач