Logo

Нива на Никуљски пат

Број на оглас: 2597835 | Објавен на: 01.06.2020, 12:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 5531 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 10 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


ПАРЦЕЛИ СО КВАДРАТУРА ПО ДОГОВОР
Продавам нива на Никуљски пат, населба Карпош од 5531 м2, цела или на парцели со квадратура по договор. Во нивата има струја а вода и одвод има на стотина метри од истата.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач