Logo

Baterija za Lenovo laptop B590, E330, E440, E530,

Број на оглас: 2598750 | Објавен на: 19.02.2018, 15:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam malku koristena 6 keliska originalna lenovo baterija za laptop, istata odgovara na povekje modeli na Lenovo:

Lenovo B590
Lenovo B430
ThinkPad Edge E540
ThinkPad Edge E135
ThinkPad Edge E430
ThinkPad Edge E545
ThinkPad Edge E431
ThinkPad Edge E531
Thinkpad Edge E430C
ThinkPad Edge E535
ThinkPad Edge E440
ThinkPad Edge E130
ThinkPad Edge 530
ThinkPad Edge E530
ThinkPad Edge E435
ThinkPad Edge E445
ThinkPad Edge E335
ThinkPad Edge E330

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач