Logo

IVECO TURBO DAILY

Број на оглас: 2598927 | Објавен на: 14.08.2018, 18:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


KOMBETO E VO VOZNA SOSTOJBA SO 20SEDISTA NA SOOBRAKAJNA SO 6 NOVI GUMI SO ELEKTRICNA VRATA

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 TOSE

Потврден огласувач