Logo

KUPUVAM VAKOV BANDAZ 15ka.

Број на оглас: 2599168 | Објавен на: 01.08.2020, 18:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 70 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam 1 bandaz kako na slikata, 15ka, mozi i sose guma. 5* 112 skoda octavia 2006

 777

Потврден огласувач