Logo

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ, ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ 2170м2

Број на оглас: 2599478 | Објавен на: 30.07.2018, 10:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2170 m²

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац, градежно земјиште со квадратура од 2170 м2.
Уредна документација, имотен лист со намена за градежно земјиште за стовариште.


ЦЕНА: ПОВОЛНА, ПО ДОГОВОР.
ЛОКАЦИЈА: ПОСЛЕ МОСТОТ НА ВЛЕЗ ВО ДРАЧЕВО, ДО НОВИОТ ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД И ФАБРИКА ЕЛМИГО
КОНТАКТ: 070/ 220-177

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Vitomir Georgievski