Logo

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Број на оглас: 2599492 | Објавен на: 13.10.2017, 10:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава/издава деловен простор во централно градско подрачје со големина од 371м2

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 ТЕРАКОТА ИНЖЕНЕРИНГ (претпријатие)

Потврден огласувач