Logo

Se prodava Audi a6 2007god.

Број на оглас: 2599876 | Објавен на: 10.02.2020, 12:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 132 kw / 179 ks

Цена: 5.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava audi a6 2.7 2007 god. registrirana do 10.10.2020 so zelen karton 132kw,179ps redovno menjato ulje na 10000km so 4 novi gumi Kormoran 225/55/R16 smeneto filter za ulje,nafta,polen plocki na 11.12.2017 smeneti kolata e vo odlicna sostojba moze da se vidi vo sekoj moment za poveke informacii na 070 806 777 Trajce

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Trajče

Потврден огласувач