Logo

Audi

Број на оглас: 2599901 | Објавен на: 14.10.2017, 10:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 220 €
2.250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A4 tdi 81 kw so divitalna klima so elekrtonski stakla vo odlicna sostojba e registriran so zelena karta do 08. 2018

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Besnik

Потврден огласувач