Logo

Univerzalen Polnac za Baterii/Germanski

Број на оглас: 2599915 | Објавен на: 12.07.2018, 19:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 880 МКД

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Punjac za baterii,polni i 9v baterii. Za poracka na viber 00359876 234 063

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Mitko

Потврден огласувач