Logo

SCANIA Euro 5 2007 godina TOP Sostojba

Број на оглас: 2599953 | Објавен на: 20.07.2019, 12:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Menuvam Scania Euro 5, proizvedena 2007 godina vo TOP sostojba za kola so doplata.
Poveke informacii na tel 071-340-082

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Транспортна фирма

Потврден огласувач