Logo

VW PASSAT 3 Dizel 94'

Број на оглас: 2600042 | Објавен на: 30.08.2017, 20:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2016

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 850 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Cenata ne e fiksna kolata ne e registrirna .. vo odlicna sostojba e .. se prodava poradi finansiska sostojba..
Moze da se proba i vidi vi sekoe vreme
Moze da se javite i na ovaj broj 070454298

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Robert Beldedovski