Logo

Seat Toledo

Број на оглас: 2600190 | Објавен на: 16.12.2017, 14:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Toledo

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


NEDELENA CENA,ZA KUPUVACHI
Fiksna cena
Prodavam Toledo vo ekstra sostojba. Registrirano do 01.2018 godina.
Od oprema poseduva:
- 4x elektrika na prozori
- Klimatronik ( raboti odlichno )
-ABS
- Retrovizori na struja
- 4x airbags
Ekstra cena za ekstra kupuvachi. Za zamena cenata e druga. Za povekje informacii barajte me na 071655030 / 077806044 Borche mozna e i zamena za poeftino vozilo...

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 stole

Потврден огласувач