Logo

POJACALO KRUZER 15

Број на оглас: 2600912 | Објавен на: 04.12.2017, 00:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Вид на оглас: Се продава


Pojacaloto e novo don eseno od anglija pred 1 mesec

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Stanko