Logo

Plac vo gluvcovec

Број на оглас: 2600962 | Објавен на: 01.10.2020, 18:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 716 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 25 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Plac 24.1. 360 m2
Plac 24.2. 356m2
Inform
043 418 612
072 267 322
konjski dupki ili germanski rid, placevite se so markica za gradenje.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Благој

Потврден огласувач