Logo

PRODAVAM HITNO NIKON -COOLPIX S3100

Број на оглас: 2601186 | Објавен на: 07.08.2018, 12:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 10,1-15,0 Мегапиксели

Марка: Nikon

Цена: 3.400 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Hitno prodavam NIKON -COOLPIX S3100.plava boja , ne e koristen, skoro nov, zaedno so polnac i futrola.
Kontakt lice Vesna, tel: 071 318 777

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Biba

Потврден огласувач