Logo

Land Rover Discovery TD5 vo Top sostojba

Број на оглас: 2601645 | Објавен на: 31.03.2020, 11:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Discovery

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Жолта

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2017

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Теренец(Land Rover Discovery 4x4) во ТОП состојба, комплетно сервисиран.

-Електрични Прозорци
-Клима
-Чекрек во должина од 30 метри со ДАЛЕЧИНСКИ управувач
-Дизалица(носивост до 3000кг)
-5 брзини
-Поднесување за Надолнина/Угорница
-Јастузи
-Додатни светла
-Сончев кров 2x
-4 goodrich теренски гуми;

Контакт телефон:071340082-Tode

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Транспортна фирма

Потврден огласувач