Logo

DIZNI ZA PESKARENJE

Број на оглас: 2601646 | Објавен на: 04.01.2019, 14:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM DIZNI ZA suvo i vodeno PESKARENJE

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 servis remus

Потврден огласувач