Logo

SCANIA R480 EURO 6

Број на оглас: 2601716 | Објавен на: 20.03.2018, 19:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 40 €
45.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Skania r480
Evro 6
2012god
So full oprema
Dobri gumi i celosno e servisirana so orginal 330.000 kilometri

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач