Logo

se prodava placevi gradezeno zemjiste

Број на оглас: 2602170 | Објавен на: 01.10.2018, 14:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15 €
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


ose prodavaat placevi gradezeno zemjiste so imoten list vo nas.babin dol inf.tel.075334248

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 blagica

Потврден огласувач