Logo

se prodava

Број на оглас: 2602176 | Објавен на: 16.03.2018, 14:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената е фиксна

Категорија: / Останато

Вид на оглас: Се продава


se prodava trosed,dvosed,fotelja masice malo,trpezariska masa so 6 stolici inftel075334248

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 blagica

Потврден огласувач