Logo

Se prodava VW PASSAT 1.9 TD

Број на оглас: 2602263 | Објавен на: 01.09.2017, 22:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2017

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава VW PASSAT 1.9 tdi .Колата е пали вози без никакви проблеми.Не е регистрирана.Екстра цена за кеш 800 евра цената е фиксна. Контакт 070 454 298 ..

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Robert Beldedovski