Logo

Kujna

Број на оглас: 2602495 | Објавен на: 16.12.2017, 10:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Комплетна кујна

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kujna mediapan ,maksimalno socuvana zaedno so bojlerce,gornite elementi se 280cm a dolnite 180

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 audi a3 1.6 90 ks

Потврден огласувач