Logo

Golf 4 ful oprema 1.4 16v plin ates klimatronik

Број на оглас: 2602538 | Објавен на: 18.10.2017, 19:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2001

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e vo odlicna sostojba enterier odlicen karoseriski odlicen gume novi klimatronik barajte na ovja broj 078239455

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Sase

Потврден огласувач