Logo

Garnitura za sedenje - Separe

Број на оглас: 2603148 | Објавен на: 14.01.2018, 21:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava garnitura za sedenje, 4 kompleta.
Dobro socuvani.
Cena po dogovor.
Kontakt -----> 077978977
Kontakt -----> 077978977
Kontakt -----> 077978977
Kontakt -----> 077978977

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач