Logo

Prodavam invalidski pomagalo

Број на оглас: 2603878 | Објавен на: 01.05.2018, 14:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Инвалидски колички

Вид на оглас: Се продава


Prodavam invalidski pomagalo

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Dragi

Потврден огласувач